ଟର୍ନଟେବୁଲ ପାଇଁ ଇଞ୍ଜିଏଣ୍ଟ ଥ୍ରୁ ହୋଲ୍ ସ୍ଲିପ୍ ରିଙ୍ଗ DHK012-12-10A
ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା:
ଉତ୍ପାଦ ବିବରଣୀ
ଉତ୍ପାଦ ଟ୍ୟାଗ୍‌ଗୁଡ଼ିକ
ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ
DHK012-12-10A
ମୁଖ୍ୟ ପାରାମିଟରଗୁଡ଼ିକ
ସର୍କିଟ ସଂଖ୍ୟା ୧୨ଟି ଚ୍ୟାନେଲ୍ କାମ କରୁଥିବା ତାପମାତ୍ରା “-୪୦℃~+୬୫℃”
ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ କରେଣ୍ଟ ୧୦କ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଆର୍ଦ୍ରତା <୭୦%
ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ଭୋଲଟେଜ ୦~୨୪୦ ଭିଏସି/ଭିଡିସି ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତର ଆଇପି୫୪
ଇନସୁଲେସନ ପ୍ରତିରୋଧ ≥୧୦୦୦ମିΩ @୫୦୦ଭିଡିସି ଘର ସାମଗ୍ରୀ ଆଲୁମିନିୟମ୍ ମିଶ୍ରଧାତୁ
ଇନସୁଲେସନ ଶକ୍ତି ୧୫୦୦ VAC@୫୦Hz,୬୦ସେକେଣ୍ଡ,୨ମାଏ ବୈଦ୍ୟୁତିକ ସମ୍ପର୍କ ସାମଗ୍ରୀ ମୂଲ୍ୟବାନ ଧାତୁ
ଘୂର୍ଣ୍ଣନ ବେଗ ୦~୬୦୦ ଆରପିଏମ୍ ଲିଡ୍ ତାରର ଲମ୍ବ ୫୦୦ମିମି + ୨୦ମିମି
ମାନକ ଉତ୍ପାଦ ଆଉଟଲାଇନ୍ ଚିତ୍ରାଙ୍କନ
ଉତ୍ପାଦ-ବର୍ଣ୍ଣନା1
ଆବେଦନ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି
ଉତ୍ପାଦ-ବର୍ଣ୍ଣନା2
ଉତ୍ପାଦ-ବର୍ଣ୍ଣନା3
ଉତ୍ପାଦ-ବର୍ଣ୍ଣନା4
ଆମର ସୁବିଧା
କାରଖାନା ଦୃଶ୍ୟ
ଉତ୍ପାଦ-ବର୍ଣ୍ଣନା5
ଉତ୍ପାଦ-ବର୍ଣ୍ଣନା6
ଉତ୍ପାଦ-ବର୍ଣ୍ଣନା7ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ
DHK012-12-10A
ମୁଖ୍ୟ ପାରାମିଟରଗୁଡ଼ିକ
ସର୍କିଟ ସଂଖ୍ୟା 12 ଚ୍ୟାନେଲ କାର୍ଯ୍ୟ ତାପମାତ୍ରା “-40℃~+65℃”
ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ବର୍ତ୍ତମାନ 10A କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ଆର୍ଦ୍ରତା <70%
ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ଭୋଲଟେଜ ୦~୨୪୦ VAC/VDC ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତର IP54
ଇନସୁଲେସନ ପ୍ରତିରୋଧ ≥1000MΩ @500VDC ଗୃହ ସାମଗ୍ରୀ ଆଲୁମିନିୟମ ମିଶ୍ରଧାତୁ
ଇନସୁଲେସନ ଶକ୍ତି 1500 VAC@50Hz,60s,2mA ବୈଦ୍ୟୁତିକ ସମ୍ପର୍କ ସାମଗ୍ରୀ ମୂଲ୍ୟବାନ ଧାତୁ
ଗତିଶୀଳ ପ୍ରତିରୋଧ ପରିବର୍ତ୍ତନ <10MΩ ଲିଡ୍ ତାର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ ରଙ୍ଗୀନ ଟେଫଲନ୍ ଇନସୁଲେଟେଡ୍ ଏବଂ ଟିନ୍ ହୋଇଥିବା ଷ୍ଟ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ନମନୀୟ ତାର