DHS012-18 ମାଇକ୍ରୋ ଫ୍ଲାଞ୍ଜ ସ୍ଲିପ୍ ରିଙ୍ଗ
ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା:
  1. DHS012 ସିରିଜ୍ ହେଉଛି ଏକ କଠିନ ଶାଫ୍ଟ ସ୍ଲିପ୍ ରିଙ୍ଗ ଯାହାର ବାହ୍ୟ ବ୍ୟାସ 12mm ଏବଂ ଏକ ଫ୍ଲାଞ୍ଜ।
ଉତ୍ପାଦ ବିବରଣୀ
ଉତ୍ପାଦ ଟ୍ୟାଗ୍‌ଗୁଡ଼ିକ
Ingiant DHS012 ସିରିଜ୍ ବାହ୍ୟ ବ୍ୟାସ 12mm, ଏଥିରେ 1-48 ଚ୍ୟାନେଲ୍ ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେଲ୍ ପ୍ରିସିସନ୍ କଣ୍ଡକ୍ଟିଭ୍ ସ୍ଲିପ୍ ରିଙ୍ଗ ଥାଏ, ସିଗନାଲ ଏବଂ ପାୱାର ମିଶ୍ରିତ ଟ୍ରାନ୍ସମିସନ୍ ସମର୍ଥନ କରେ, ମାନକ ମଡେଲ୍ ଉପରେ ଆଧାରିତ ସର୍କିଟ୍ ସଂଖ୍ୟା ଏବଂ କରେଣ୍ଟ ଭୋଲଟେଜକୁ କଷ୍ଟମାଇଜ୍ କରିପାରିବ।
ସାଧାରଣ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ
ଉତ୍ପାଦ ନାମକରଣ ବର୍ଣ୍ଣନା
DHS012-18-2A
  1. (୧)ଉତ୍ପାଦ ପ୍ରକାର: DH—ବୈଦ୍ୟୁତିକ ସ୍ଲିପ୍ ରିଙ୍ଗ
  2. (2) ସଂସ୍ଥାପନ ପଦ୍ଧତି: S—ସଲିଡ୍ ଶାଫ୍ଟ ସ୍ଲିପ୍ ରିଙ୍ଗ
  3. (3) କଠିନ ଶାଫ୍ଟ ସ୍ଲିପ୍ ରିଙ୍ଗର ବାହ୍ୟ ବ୍ୟାସ: 12-12 ମିମି
  4. (୪) ମୋଟ ସର୍କିଟ: ୧୮-୧୮ ସର୍କିଟ
DHS012-18 ମାଇକ୍ରୋ ଫ୍ଲାଞ୍ଜ ସ୍ଲିପ୍ ରିଙ୍ଗ 2D ମାନକ ଚିତ୍ର
DHS012-6-1A
ଉତ୍ପାଦ ଗ୍ରେଡ୍ ଟେବୁଲ୍
ଉତ୍ପାଦ ଗ୍ରେଡ୍ କାମ କରିବାର ଗତି କର୍ମମୟ ଜୀବନ
ସାଧାରଣ ୦~୨୦୦ ଆରପିଏମ୍ ୧୦ ନିୟୁତ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ
ଔଦ୍ୟୋଗିକ ୩୦୦~୧୦୦୦ ଆରପିଏମ୍ 30 ନିୟୁତ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ
ଟେକ୍ନିକାଲ୍ ପାରାମିଟରଗୁଡ଼ିକ
ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକାଲ୍ ଟେକ୍ନିକାଲ୍ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ଟେକ୍ନିକାଲ୍
ପାରାମିଟରଗୁଡ଼ିକ ମୂଲ୍ୟ ପାରାମିଟରଗୁଡ଼ିକ ମୂଲ୍ୟ
ରିଙ୍ଗ ସଂଖ୍ୟା ୧୮ ରିଙ୍ଗ କିମ୍ବା କଷ୍ଟମ୍ କାମ କରୁଥିବା ତାପମାତ୍ରା -୨୦℃~+୭୦℃
ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ କରେଣ୍ଟ 2A କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଆର୍ଦ୍ରତା <୭୦%
ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ଭୋଲଟେଜ ୦~୨୪୦VAC/ଭିଡିସି ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତର ଆଇପି୫୧
ଇନସୁଲେସନ ପ୍ରତିରୋଧ ≥୨୫୦ΜΩ@୫୦୦ଭିଡିସି ଖୋଳ ସାମଗ୍ରୀ ଷ୍ଟେନଲେସ୍ ଷ୍ଟିଲ୍
ଇନସୁଲେସନ ଶକ୍ତି 220VAC@50Hz,60s,2mA ବୈଦ୍ୟୁତିକ ସମ୍ପର୍କ ସାମଗ୍ରୀ ମୂଲ୍ୟବାନ ଧାତୁ
ଗତିଶୀଳ ପ୍ରତିରୋଧ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମୂଲ୍ୟ <୧୦ମିΩ ଲିଡ୍ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ AF-0.35 mm² ସହିତ ପ୍ରତି ସର୍କିଟରେ 5A,
AF-0.15 mm² ସହିତ ବିଶ୍ରାମ ନିଅନ୍ତୁ
କାମ କରିବାର ଗତି ୦-୧୦୦ ଆରପିଏମ୍ ଲିଡ୍ ଲମ୍ବ ୫୦୦ ମିମି+୨୦ ମିମି
ତାର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ ସାରଣୀ
ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ କରେଣ୍ଟ ତାର ଆକାର
(ଏଡବ୍ଲୁଜି)
କଣ୍ଡକ୍ଟର ଆକାର
(ମିମି²)
ତାର ରଙ୍ଗ ତାର ବ୍ୟାସ
≤2A AWG26# ୦.୧୫ ଲାଲ, ହଳଦିଆ, କଳା, ନୀଳ, ସବୁଜ, ଧଳା,
ବାଦାମୀ, ଧୂସର, କମଳା, ବାଇଗଣୀ, ହାଲୁକା, ଲାଲ, ସ୍ୱଚ୍ଛ
Φ1
3A AWG24# ୦.୨ ଲାଲ, ହଳଦିଆ, କଳା, ନୀଳ, ସବୁଜ, ଧଳା, ମାଟିଆ, ଧୂସର, କମଳା, ବାଇଗଣୀ, ହାଲୁକା, ଲାଲ, ସ୍ୱଚ୍ଛ, ନୀଳ ଧଳା, ଧଳା ଲାଲ Φ୧.୩
5A AWG22# ୦.୩୫ ଲାଲ, ହଳଦିଆ, କଳା, ନୀଳ, ସବୁଜ, ଧଳା, ମାଟିଆ, ଧୂସର, କମଳା, ବାଇଗଣୀ, ହାଲୁକା, ଲାଲ, ସ୍ୱଚ୍ଛ, ନୀଳ ଧଳା, ଧଳା ଲାଲ Φ୧.୩
6A AWG20# ୦.୫ ଲାଲ, ହଳଦିଆ Φ୧.୪
8A AWG18# ୦.୭୫ ଲାଲ, ହଳଦିଆ, କଳା, ମାଟିଆ, ସବୁଜ, ଧଳା, ନୀଳ, ଧୂସର, କମଳା, ବାଇଗଣୀ Φ୧.୬
୧୦କ AWG16# ୧.୫ ଲାଲ, ହଳଦିଆ, କଳା, ମାଟିଆ, ସବୁଜ, ଧଳା Φ୨.୦
୧୫କ AWG୧୪# ୨.୦୦ ଲାଲ, ହଳଦିଆ, କଳା, ମାଟିଆ, ସବୁଜ, ଧଳା Φ୨.୩
୨୫କ AWG12# ୩.୦୦ ଲାଲ, ହଳଦିଆ, କଳା, ନୀଳ Φ୩.୨
୩୦କ AWG10# ୬.୦୦ ଲାଲ Φ୪.୨
>30A ସମାନ୍ତରାଳ ଭାବରେ ଏକାଧିକ AWG12# କିମ୍ବା ଏକାଧିକ AWG10# ତାର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ
ଲିଡ୍ ତାର ଲମ୍ବ ବର୍ଣ୍ଣନା:
2. ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ ଲମ୍ବ: L<1000mm, ମାନକ L+20mm
L>୧୦୦୦ମିମି, ମାନକ L+୫୦ମିମି
L> 5000mm, ମାନକ L+100mm