ସଲିଡ୍ ଶାଫ୍ଟ ଫ୍ଲାଞ୍ଜ ସ୍ଲିପ୍ ରିଙ୍ଗ DHS045-37
ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା:
  1. ଇଞ୍ଜାଏଣ୍ଟ DHS045 ସିରିଜ୍ ହେଉଛି ଏକ ସଲିଡ୍ ଶାଫ୍ଟ ସ୍ଲିପ୍ ରିଙ୍ଗ ଯାହାର ବାହ୍ୟ ବ୍ୟାସ 45mm ଏବଂ ଏକ ଫ୍ଲାଞ୍ଜ।
ଉତ୍ପାଦ ବିବରଣୀ
ଉତ୍ପାଦ ଟ୍ୟାଗ୍‌ଗୁଡ଼ିକ
Ingiant DHS045-37 ସିରିଜ୍ ବାହ୍ୟ ବ୍ୟାସ 45mm, ଏଥିରେ 37ଟି ଚ୍ୟାନେଲ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ପାୱାର ସିଗନାଲ (10A 48V/2 ରିଙ୍ଗ୍, 5A 48V/2 ରିଙ୍ଗ୍, 3A 28V/2 ରିଙ୍ଗ୍, 1.5A 28V/5 ରିଙ୍ଗ୍) ଟ୍ୱିଷ୍ଟେଡ୍ ପେୟାର (0.1A/ 4 ରିଙ୍ଗ୍) RS422(0.1A/ 12 ରିଙ୍ଗ୍) LAN(1A/ 4 ରିଙ୍ଗ୍) 3G-SDI(1A/6 ରିଙ୍ଗ୍ 1080P,60HZ), ସିଗନାଲ ଏବଂ ପାୱାର ମିଶ୍ରିତ ଟ୍ରାନ୍ସମିସନ୍ ସମର୍ଥନ କରେ, ଉପାୟ ସଂଖ୍ୟାକୁ କଷ୍ଟମାଇଜ୍ କରିପାରିବ ଏବଂ କମ୍ପାକ୍ଟ, ହାଲୁକା, କ୍ଷୟ-ପ୍ରତିରୋଧୀ, ଷ୍ଟେନଲେସ୍ ଷ୍ଟିଲ୍ ଶାଫ୍ଟ ଏବଂ ଆଲୁମିନିୟମ୍ ହାଉସିଂ
ସାଧାରଣ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ
ଉତ୍ପାଦ ନାମକରଣ ବର୍ଣ୍ଣନା
DHS045-37-5A ନାମକରଣ ବର୍ଣ୍ଣନା
  1. (୧) ଉତ୍ପାଦ ପ୍ରକାର: DH—ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ସ୍ଲିପ୍ ରିଙ୍ଗ
  2. (2) ସଂସ୍ଥାପନ ପଦ୍ଧତି: S—ସଲିଡ୍ ଶାଫ୍ଟ ସ୍ଲିପ୍ ରିଙ୍ଗ
  3. (3) କଠିନ ଶାଫ୍ଟ ସ୍ଲିପ୍ ରିଙ୍ଗର ବାହ୍ୟ ବ୍ୟାସ: 045-45 ମିମି
  4. (୪) ମୋଟ ସର୍କିଟ : ୩୭-୩୭ ସର୍କିଟ
ଉତ୍ପାଦ ଗ୍ରେଡ୍ ଟେବୁଲ୍
ଉତ୍ପାଦ ଗ୍ରେଡ୍ କାମ କରିବାର ଗତି କର୍ମମୟ ଜୀବନ
ସାଧାରଣ ୦~୨୦୦ ଆରପିଏମ୍ ୧୦ ନିୟୁତ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ
ଔଦ୍ୟୋଗିକ ୩୦୦~୧୦୦୦ ଆରପିଏମ୍ 30 ନିୟୁତ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ
ଟେକ୍ନିକାଲ୍ ପାରାମିଟରଗୁଡ଼ିକ
ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକାଲ୍ ଟେକ୍ନିକାଲ୍ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ଟେକ୍ନିକାଲ୍
ପାରାମିଟରଗୁଡ଼ିକ ମୂଲ୍ୟ ପାରାମିଟରଗୁଡ଼ିକ ମୂଲ୍ୟ
ରିଙ୍ଗ ସଂଖ୍ୟା ୩୭ ରିଙ୍ଗ କିମ୍ବା କଷ୍ଟମ୍ କାମ କରୁଥିବା ତାପମାତ୍ରା -30℃~+85℃
ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ କରେଣ୍ଟ ୧କ,୩କ,୫କ,୧୦କ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଆର୍ଦ୍ରତା <୭୦%
ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ଭୋଲଟେଜ ୦~୪୮VAC/ଭିଡିସି ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତର ଆଇପି୫୧
ଇନସୁଲେସନ ପ୍ରତିରୋଧ ≥୨୫୦ΜΩ@୨୫୦ଭିଡିସି ଖୋଳ ସାମଗ୍ରୀ ଆଲୁମିନିୟମ୍ ମିଶ୍ରଧାତୁ
ଇନସୁଲେସନ ଶକ୍ତି 250VAC@50Hz,60s,1mA ବୈଦ୍ୟୁତିକ ସମ୍ପର୍କ ସାମଗ୍ରୀ ସୁନା-ସୁନା ସମ୍ପର୍କ
ଗତିଶୀଳ ପ୍ରତିରୋଧ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମୂଲ୍ୟ <୧୦ମିΩ ଲିଡ୍ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ AWG18#, AWG22#, AWG24, AWG26#
କାମ କରିବାର ଗତି ୦-୩୦୦ ଆରପିଏମ୍ ଲିଡ୍ ଲମ୍ବ ୫୦୦ ମିମି+୨୦ ମିମି
ତାର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ ସାରଣୀ
ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ କରେଣ୍ଟ ତାର ଆକାର
(ଏଡବ୍ଲୁଜି)
କଣ୍ଡକ୍ଟର ଆକାର
(ମିମି²)
ତାର ରଙ୍ଗ ତାର ବ୍ୟାସ
≤2A AWG26# ୦.୧୫ ଲାଲ, ହଳଦିଆ, କଳା, ନୀଳ, ସବୁଜ, ଧଳା,
ବାଦାମୀ, ଧୂସର, କମଳା, ବାଇଗଣୀ, ହାଲୁକା, ଲାଲ, ସ୍ୱଚ୍ଛ
Φ1
3A AWG24# ୦.୨ ଲାଲ, ହଳଦିଆ, କଳା, ନୀଳ, ସବୁଜ, ଧଳା, ମାଟିଆ, ଧୂସର, କମଳା, ବାଇଗଣୀ, ହାଲୁକା, ଲାଲ, ସ୍ୱଚ୍ଛ, ନୀଳ ଧଳା, ଧଳା ଲାଲ Φ୧.୩
5A AWG22# ୦.୩୫ ଲାଲ, ହଳଦିଆ, କଳା, ନୀଳ, ସବୁଜ, ଧଳା, ମାଟିଆ, ଧୂସର, କମଳା, ବାଇଗଣୀ, ହାଲୁକା, ଲାଲ, ସ୍ୱଚ୍ଛ, ନୀଳ ଧଳା, ଧଳା ଲାଲ Φ୧.୩
6A AWG20# ୦.୫ ଲାଲ, ହଳଦିଆ Φ୧.୪
8A AWG18# ୦.୭୫ ଲାଲ, ହଳଦିଆ, କଳା, ମାଟିଆ, ସବୁଜ, ଧଳା, ନୀଳ, ଧୂସର, କମଳା, ବାଇଗଣୀ Φ୧.୬
୧୦କ AWG16# ୧.୫ ଲାଲ, ହଳଦିଆ, କଳା, ମାଟିଆ, ସବୁଜ, ଧଳା Φ୨.୦
୧୫କ AWG୧୪# ୨.୦୦ ଲାଲ, ହଳଦିଆ, କଳା, ମାଟିଆ, ସବୁଜ, ଧଳା Φ୨.୩
୨୫କ AWG12# ୩.୦୦ ଲାଲ, ହଳଦିଆ, କଳା, ନୀଳ Φ୩.୨
୩୦କ AWG10# ୬.୦୦ ଲାଲ Φ୪.୨
>30A ସମାନ୍ତରାଳ ଭାବରେ ଏକାଧିକ AWG12# କିମ୍ବା ଏକାଧିକ AWG10# ତାର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ
ଲିଡ୍ ତାର ଲମ୍ବ ବର୍ଣ୍ଣନା:
2. ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ ଲମ୍ବ: L<1000mm, ମାନକ L+20mm
L>୧୦୦୦ମିମି, ମାନକ L+୫୦ମିମି
L> 5000mm, ମାନକ L+100mm