ଭିଡିଓ ସିଷ୍ଟମ ପାଇଁ ଇଞ୍ଜିଏଣ୍ଟ DHS030-25 ବୋର ସ୍ଲିପ୍ ରିଙ୍ଗ୍ 30mm ମାଧ୍ୟମରେ
ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା:
ଉତ୍ପାଦ ବିବରଣୀ
ଉତ୍ପାଦ ଟ୍ୟାଗ୍‌ଗୁଡ଼ିକ
ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ
ଡିଏଚଏସ୦୩୦-୨୫
ମୁଖ୍ୟ ପାରାମିଟରଗୁଡ଼ିକ
ସର୍କିଟ ସଂଖ୍ୟା 25 କାମ କରୁଥିବା ତାପମାତ୍ରା “-୪୦℃~+୬୫℃”
ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ କରେଣ୍ଟ କଷ୍ଟମାଇଜ କରାଯାଇପାରିବ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଆର୍ଦ୍ରତା <୭୦%
ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ଭୋଲଟେଜ ୦~୨୪୦ ଭିଏସି/ଭିଡିସି ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତର ଆଇପି୫୧
ଇନସୁଲେସନ ପ୍ରତିରୋଧ ≥୧୦୦୦ମିΩ @୫୦୦ଭିଡିସି ଘର ସାମଗ୍ରୀ ଷ୍ଟେନଲେସ୍ ଷ୍ଟିଲ୍
ଇନସୁଲେସନ ଶକ୍ତି ୧୫୦୦ VAC@୫୦Hz,୬୦ସେକେଣ୍ଡ,୨ମାଏ ବୈଦ୍ୟୁତିକ ସମ୍ପର୍କ ସାମଗ୍ରୀ ମୂଲ୍ୟବାନ ଧାତୁ
ଗତିଶୀଳ ପ୍ରତିରୋଧ ପରିବର୍ତ୍ତନ <୧୦ମିΩ ଲିଡ୍ ତାର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ FF4-2Q-0.35mm, RG316 କୋକ୍ସିଆଲ୍ କେବୁଲ୍
ଘୂର୍ଣ୍ଣନ ବେଗ ୦~୩୦୦ ଆରପିଏମ୍ ଲିଡ୍ ତାରର ଲମ୍ବ ୫୦୦ମିମି + ୧୫ମିମି
ଏହି ଆଇଟମର ଆଉଟଲାଇନ୍ ଚିତ୍ର
ଉତ୍ପାଦ-ବର୍ଣ୍ଣନା1
ଆବେଦନ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି
ଉତ୍ପାଦ-ବର୍ଣ୍ଣନା2
ଉତ୍ପାଦ-ବର୍ଣ୍ଣନା3
ଉତ୍ପାଦ-ବର୍ଣ୍ଣନା4
ଆମର ସୁବିଧା
କାରଖାନା ଦୃଶ୍ୟ
ଉତ୍ପାଦ-ବର୍ଣ୍ଣନା5
ଉତ୍ପାଦ-ବର୍ଣ୍ଣନା6
ଉତ୍ପାଦ-ବର୍ଣ୍ଣନା7ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ
ଡିଏଚଏସ୦୩୦-୨୫
ମୁଖ୍ୟ ପାରାମିଟରଗୁଡ଼ିକ
ସର୍କିଟ ସଂଖ୍ୟା 25 କାର୍ଯ୍ୟ ତାପମାତ୍ରା “-40℃~+65℃”
ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ କରେଣ୍ଟ କଷ୍ଟମାଇଜ କରାଯାଇପାରିବ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଆର୍ଦ୍ରତା <70%
ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ଭୋଲଟେଜ ୦~୨୪୦ VAC/VDC ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତର IP51
ଇନସୁଲେସନ ପ୍ରତିରୋଧ ≥1000MΩ @500VDC ଗୃହ ସାମଗ୍ରୀ ଷ୍ଟେନଲେସ୍ ଷ୍ଟିଲ୍
ଇନସୁଲେସନ ଶକ୍ତି 1500 VAC@50Hz,60s,2mA ବୈଦ୍ୟୁତିକ ସମ୍ପର୍କ ସାମଗ୍ରୀ ମୂଲ୍ୟବାନ ଧାତୁ
ଗତିଶୀଳ ପ୍ରତିରୋଧ ପରିବର୍ତ୍ତନ <10MΩ ଲିଡ୍ ତାର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ FF4-2Q-0.35mm, RG316 କୋଅକ୍ଷ କେବୁଲ୍